Es web tasarım Yükleniyor...

Glory Transfer

Hayal edilen herşey yazılım ile mümkün kılınabilir.
Referanslarımız / Glory Transfer

Referans Detayı

Açıklama:

1988 yılında kurulan ERISA TURIZM , personel taşımacılığı alanındaki deneyimlerini GloryTransfer'i kurarak turizm taşımacılığı alanına da yaymayı hedeflemektedir. Havayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ve yolcu taleplerinin artmasıyla bölgesel ulaşıma yatırım yapan şirketimiz otel, turistik, iş, özel, paylaşımlı, butik, VIP ve fuar transfer hizmetleriyle alanında lider bir markadır.

 

Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, "glorytransfer.com" web tabanı ile tüm Türkiye'de ve Dünyada online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.

Glory Transfer web sitesi, html5, css 3.0,  javascript,  jquery,  json ve ajax teknolojileri kullanılarak yapıldı.  Proje user friendly bir tasarım ve yazılımla hazırlandı. 

Glory Transfer web sitesi yazılım aşamasında arama motoru optimizasyonu (seo) ve arama motorlarına uyumlu url (sef) ile donanımlandırılarak web sitesi'nin üst sıralarda yer alması sağlandı ve ilk yayına girdiği günden itibaren siteye giren kullanıcılarda önemli artış gözlemlendi.

Ayrıca Glory Transfer web sitesi Facebook, Twitter ve diğer  sosyal ağlar ile desteklenerek sitenin daha üst sıralarda listelenmesi için gerekli ek çalışmalar yapılmıştır. 

Yapılan işler:

  • Yazılım kodlama
  • Html ve css
  • Arama motoru optimizasyon

Web Site: Siteyi Ziyaret Et